Bio

Identikit

  • °9 februari 1971
  • gehuwd met Guido Poppelier
  • mama van Kwinten (°4 mei 2011)
  • Sint-Amandsberg

Politieke ervaring

  • Schepen van Cultuur, Toerisme en Evenementen (2013-heden)
  • Gemeenteraadslid – fractieleider (2006-2012 )
  • Federaal Volksvertegenwoordiger (2003-2007)
  • Provincieraadslid (2000-2003)

Partijfuncties

  • Bestuurslid sp.a Gent-Oost
  • Lid Partijbestuur sp.a Gent
  • Lid Provinciaal Bestuur sp.a Oost-Vlaanderen

 Professionele ervaring

  • Stafmedewerker (wonen) bij het Kenniscentrum Vlaamse Steden (2009-2012)
  • Projectmedewerker (Ethnisch-culturele diversiteit) bij de Vereniging Vlaamse Steden en Gemeenten (2008-2009)
  • Raadgever Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Cultuur, Jeugd en Ambtenarenzaken (4 juli 2002-18 mei 2003)
  • Raadgever Vlaams minister van Cultuur, Jeugd, Sport, Brusselse Aangelegenheden en Ontwikkelingsbeleid (14 februari 2000-3 juli 2002)
  • Jurist-schadebeheerder bij de industriële verzekeringsmaatschappij Hannover International (1 januari 1999-13 februari 2000)
  • Advocaat aan de balie van Gent (1 september 1994-31 december 1998)

Opleiding

  • Postgraduaat Diversiteitsmanagement (gedeeltelijk), KUL
  • Licentiaat in de Rechten, Universiteit Gent: optie burgerlijk recht (grondige en rechtsvergelijkende studie van het personen- en familierecht, van het gerechtelijke procesrecht en van het aansprakelijkheidsrecht) (1989-1994)
  • Algemeen Secundair Onderwijs, Humaniora, Latijn-Griekse, Sint-Pietersinstituut Gent (1983-1989)